صورت مسئله چیست؟

یکی از خصوصیات ذاتی اغلب فضاهای کسب و کار، نرخ تغییرات زیاد به واسطه شرایط بازار است. وجود سیستم های اطلاعاتی که قادر باشند در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات مورد نیاز را اعمال، مدیریت و اجرا کند از اهمیت بالائی برخوردار است. سامانه پشتیبانی کسب و کار بعنوان نقطه کانونی موفقیت در جذب، حفظ مشتریان و ایجاد سرویس های جذاب در بازار رقابتی و فضای کسب و کار پویا، محسوب می گردد.

سامانه پشتیبانی کسب وکار یا به اختصار BSS را میتوان قابلیتها و توانمندیهای نرم افزاری و فرآیندی یک شرکت در پشتیبانی از فرآیندهای عملیاتی خود به منظور برآورد سازی نیازهای مشتریان و حفظ سهم و موقعیت بازار در میان رقبا نامید. این سامانه به سازمان ها و شرکت ها در افزایش امنیت درآمد، سرعت و کیفیت پشتیبانی از کارکردهای سازمان شامل بازاریابی، فروش، قراردادها، ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان کمک می کند.

تعدد مشتریان، تنوع سرویسها و سرعت بالای تغییرات بازار رقابت است. پیچیدگی مراحل و فرآیندهای تعریف محصول، بازاریابی، فروش، مدیریت امور مشتریان و … از مهمترین چالشهای شرکتهای ارائه دهنده خدمات تلکام است بنحویکه در صورت عدم استفاده از ابزارهای مناسب و پویا، سقوط شرکت پس از مدت کوتاهی قابل پیش بینی است. چارچوب نرم افزارهای BSS در حوزه تلکام در استانداردی جهانی تحت عنوان eTOM تعریف شده است. متاسفانه نرم افزارهای موجود اغلب با استاندارد فوق همخوانی نداشته و مشکلات عدیده ای را برای شرکتهای خدمات تلکام بوجود آورده است.

Samfony راه حل نهائی ...

BSS به عنوان ستون فقرات ارائه خدمات به مشتریان حوزه تلکام، تامین کنندگان  و شرکای تجاری، مدیریت پنج زیر سیستم ذیل را دارد:

مدیریت محصولات و خدمات: پشتیبانی توسعه انواع خدمات و محصولات ، مدیریت بازایابی و فروش ، شناسایی بازار های هدف، اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی ، قیمت گذاری خدمات و محصولات بر اساس نیاز بازار.

مدیریت ارتباط مشتریان: مدیریت شبکه فروش و مدیریت شرکای تجاری و فروشنده ها، امکان پیاده سازی شبکه های فروش چند سطحی و سلسله مراتبی پیچیده، ارائه سرویس ۷ در ۲۴ تحت وب به شرکا ، فروشندگان و مشتریان ، جلوگیری از انواع شیوه های کلاهبردای و تقلب ، ارائه انواع خدمات به صورت مستقیم به مشتریان (self service )

مدیریت درآمد ها: مدیریت درآمد ها در صدور صورت حساب ، محاسبه پورسانت ها و امکان تعریف پورسانت های شرکا و فروشندگان و حتی مشتریان با استفاده از زیر سیستم قوانین تجاری ، مدیریت پرداخت ها ( پشتیبانی از انواع شیوه های پرداخت شامل ، پرداخت از اعتبار، فیش واریزی ، POS ، چک و پرداخت آنلاین)

 مدیریت سفارشات و قرارداد ها: بر اساس نوع فرایند های داخلی شرکت در پیاده سازی و مدیریت سفارشات می بایست در ابتدا با استفاده از بخش مدیریت چرخه های کاری ، فرایندهای مربوط به انواع سفارشات در سیستم طراحی و اجرا گردد. با توجه به دسترسی به سیستم توسط تیم ستادی و هریک از مشتریان، شرکا و فروشندگان به سامانه بصورت ۷ در ۲۴ امکان مدیریت سفارشات بر اساس چرخه کاری طراحی شده کاملا پیاده سازی شده است.

 مدیریت شرکای تجاری: تعریف و مدیریت شرکای تجاری و عاملین فروش در سامانه پشتیباتی کسب و کار، قابلیت تعریف زیر گروه به صورت درختی و نامحدود برای عاملین فروش، تعریف پورسانت و تخفیف بر حسب نماینده، قابلیت تسویه حساب در لحظه با عاملین فروش، قابلیت شارژ حساب و پرداخت از اعتبار توسط نماینده.

هدف اصلی طراحان Samfony با سه رویکرد بنیادی زیر بود:

اطلاعات مهم مشتریان بصورت طبقه بندی شده و تحت مدیریت واحد در کوتاه‏ترین زمان ممکن در دسترس بوده

پایگاه دانش هوشمند و قوی SAMFONY بگونه‏ای طراحی شده است که تمامی اطلاعات سازمان اعم از ارباب رجوع و مستندات  و امور ارجاعی توسط هزاران کارمند را بصورت یکپارچه و با بالاترین حد پایداری در سریعترین زمان ممکن در دسترس قرارگیرد.

    در SAMFONY از پیچیدگی‏های معمول سیستم‏های اتوماسیون اداری و مدیریت منابع سازمانی خبری نیست.

رمز تمایز سامانه Samfony قاصدک چیست ؟

در این سامانه از سرویس های ADSL , Wirless , VPS , Voip , Host  پشتیبانی بعمل می آید.

  • جایگزینی با سیستم‏های مشابه بدون نیاز به اعمال تغییرات در ساختار
  • دسترسی به اطلاعات و سوابق مشتریان بدون وابستگی به اشخاص
  • یادآوری وقایع مهم به کارمند مربوطه بصورت خودکار
  • امکان رد و بدل کردن پیغامهای کوتاه (SMS) از طریق وب بین کارمندان
  • پایگاه داده قوی جهت نگهداری اطلاعات میلیون‏ها مشتری/کار و سوابق آن‏ها
  • نگهداری اطلاعات بصورت رمز شده جهت امنیت بیشتر
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قاصدک سامانه می باشد .