دژ؛ سامانه جامع دفاع و امنیت شبکه

  • برای کاربران و سرویس های متنوع اولویت و میزان پهنای باند مصرفی را مشخص کنید
  • می توانید دو یا چند خط ارتباطی با اینترنت را با هم بکار بگیرید .
  • ناحیه مخصوص کاربران را از ناحیه مربوط به سرویس دهنده ها و ناحیه اینترنت جدا کنید .
  • ترافیک شبکه خود را به آسانی مانیتورینگ و آنالیز کنید.

DEZH بعنوان یک سامانه جامع دفاع و امنیت شبکه بصورت یک دروازه امن در شبکه قرار می‏گیرد تا تمامی تهدیدات و حملات اینترنتی را دفع‏ کرده و محیطی امن را برای کاربران و سرویس‏ دهندگان در شبکه فراهم‏ آورد. سامانه های دیواره آتش (Firewall)، تشخیص حملات (IDS)، جلوگیری از حملات (IPS)، ضد ویروس (AntiVirus)، ضد هرزنامه (AntiSpam)، ضد بدافزار (AntiMalware)، آنالیز ترافیک (Network Packet Analyzer)، ترجمه آدرس‏های شبکه (NAT/PAT) به همراه پشتیبانی از شبکه مجازی اختصاصی (VPN Server/Client) و نیز سامانه پالایش (Filtering) می‏تواند مجموعه ‏ای کامل، هوشمند و توانمند از ابزارهای دفاع و امنیت شبکه، سرویس ‏ها و کاربران را بصورت یکجا در اختیار قرار دهد.
هر یک از سامانه های فوق در تعاملی هماهنگ با یکدیگر و بصورت کاملا شفاف (Transparent) و چند لایه در DEZH کنار هم قرار‏گرفته تا سرویسی مناسب و بدون دغدغه را به کاربران و مدیران شبکه ‏ها ارائه نماید.
با استفاده از DEZH می توانید دو یا چند خط ارتباطی با اینترنت را با هم بکار گرفت. در این حالت در صورت قطعی یکی از خطوط، DEZH بصورت خودکار خطوط جایگزین را بنحوی وارد مدار می‏کند که این جابجائی از دید کاربران بنظر نرسد. DEZH همچنین برای توزیع ترافیک بین دو یا چند سرویس دهنده بنحوی که از دید کاربر، تنها یک سرویس ‏دهنده واحد دیده شود، راه حلی ایده‏ آل ارائه می‏دهد. از این امکان می‏توان برای تقسیم بار بین دو یا چند سرویس ‏دهنده وب و یا Email استفاده کرد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قاصدک سامانه می باشد .