صورت مسئله چیست؟

سرویس دهندگان اینترنت پرسرعت همواره با مشکلات متعددی برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان دست به ‏گریبانند. اغلب آنان از نرم ‏افزارهایی که اساسا” برای Dialup Accounting طراحی شده و اثری از الزامات و نیازهای خدمات پرسرعت در آن دیده نمی‏شود، استفاده می‏کنند. نیازهایی چون محدود کردن پهنای باند بدون نیاز به تنظیم در DSLAM و یا Routerهای شبکه، جمله مهمترین مشکلات سرویس‏ دهندگان اینترنت پرسرعت با نرم‏ افزارهای Accounting است. از سوی دیگر، روند فزاینده تعداد کاربران، حجم پهنای باند مصرفی و تنوع سرویس‏ های مورد نیاز آن‏ها باعث شد که نرم ‏افزارهای Accounting که با ساختارهای سنتی و غیر مدرن طراحی و پیاده سازی شده بودند، عملا” نتوانند از عهده سرویس‏ دهی مناسب برآیند. استفاده از سکوهای Microsoft در شبکه ‏های با ترافیک بالا مشکل دیگری است که مدیران سرویس دهنده‏ ها با آن دست به گریبانند. اغلب نرم ‏افزارهای Accounting برپایه راه حل‏ های Microsoft بنا نهاده شده‏ اند که تحمل ترافیک ‏های بالا را نداشته و بعضا خود بعنوان یک معضل شناخته می‏شوند. نرم‏ افزارهای بر پایه Unix هم یا آنقدر پیچیده ‏اند که بعضا” مدیران سرویس دهندگان بزرگ هم دانش فنی رفع مشکلات در زمان ‏های بحرانی را ندارند و یا اینکه آنقدر ساده ‏اند که ابتدائی‏ ترین انتظارات را هم نمی‏توانند برآورده سازند و از این ‏روست که مدیران سرویس ‏دهنده ‏ها به محض برخورد با نرم ‏افزارهائی که برپایه سیستم عامل‏ های خانواده Unix بنا نهاده شده ‏اند، آن‏ها را کنار می‏گذارند!

NetBill BroadBand راه حل نهائی ...

نرم‏ افزارهای Accounting فعلی به گونه‏ ای طراحی شده ‏اند که سرویس‏ هایی از قبیل RADIUS، SQL SERVERو Accounting Engine همگی بر روی یک کامپیوتر نصب شوند. این امر در ISP های متوسط و بزرگ با محدودیت قدرت سخت‏ افزار مشکلاتی را ایجاد می‏کند. در NetBill می‏توان تعداد نامحدود سخت‏ افزارهای متنوع را در سیستمی واحد بصورت پردازش توزیعی بکار‏گرفت و از این‏ راه‏، برخلاف نرم‏ افزارهای مشابه، محدودیتی از لحاظ قدرت سخت ‏افزار و یا تعداد کاربران OnLine برای NetBill وجود ندارد. درحال حاضر NetBill تنها نرم ‏افزاری است که این قابلیت را داراست.

هدف اصلی طراحان NetBill طراحی و پیاده سازی نرم افزار Accounting با سه رویکرد بنیادی زیر بود:

بکارگیری سکوی سیستمی مبتنی بر Unix بصورت Customized بنحوی که بیشترین حد پایداری و امنیت به همراه بی‏ نیازی از دانش فنی این سکو و استفاده آسان و روان از آن.

توزیع مناسب ترافیک و بار پردازشی بین منابع بر روی بستر اینترنت.

معماری پردازش توزیع شده بدون در نظر‏گرفتن موقعیت جغرافیائی کاربران و سایت‏ های سرویس ‏دهندگان به منظور ایجاد محیط سرویس ‏دهی Roaming برای اشتراک منابع تلف شده ISP ها

رمز تمایز سامانه جامع مدیریت کاربران اینترنت پرسرعت قاصدک چیست ؟

فراتر از قابلیت‎هایی که یک سامانه مدیریت امنیت شبکه و کنترل کاربران و اکانتینگ برای یک سازمان ایجاد می‎کند، در

NetBill Broadband قاصدک ، امکانات و ویژگی‎های خاص و منحصر بفردی وجود دارد که آنرا از دیگر سیستم های اکانتینگ  موجود در بازار، متمایز کرده است. در ادامه به تعدادی از این قابلیت‎ها و امکانات اشاره شده است:

  • نصب با استفاده از CD، در مدت کمتر از ۲۰ دقیقه و با کمترین دانش فنی
  • امکان تخصیص IP و یا IP Pool به کاربران و یا MAC‏هایTransparent Proxy، HotSpot، PPPoE، PPTP و L2TP
  • رابط کاربری تمام وب و مجزا برای کاربران و مدیران
  • بروزرسانی رایگان و خودکار از اینترنت بدون نیاز به مدیر سامانه
  • گراف‏ های متنوع از وضعیت کاربران، پهنای باند مصرفی آن‏ها و کل سیستم
  • دسته بندی کاربران در گروه‏ ها بر حسب ساعت، حجم، سرعت و میزان پهنای باند
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قاصدک سامانه می باشد .