صورت مسئله چیست؟

مدیران شرکت‏ ها و موسسات دولتی و خصوصی علیرغم صرف هزینه ‏های گزاف بابت پهنای باند، همواره از کندی سرعت اینترنت و نیز عدم امکان کنترل حجم، زمان و پهنای باند مصرفی و نیز کنترل سایت‏ های در دسترس کاربران شبکه گلایه دارند. در این میان، استفاده از نرم ‏افزارهائی چون Microsoft ISA  و افزونه‏ ها و نرم‏ افزارهای متنوعی که روی آن نصب می‏شوند، نه تنها مشکل را حل نکرده بلکه خود بعنوان یک گلوگاه در شبکه، معضلات بزرگی را موجب می‏شود نرم ‏افزارهای موسوم به LAN Accounting هم نتوانسته‏ اند راه‏ حل جامع و قابل اطمینانی ارائه دهند. از یک سو نصب و بهره برداری از آن‏ها بسیار پیچیده و پرهزینه است و از سوی دیگر، اغلب آن‏ها به تنهائی و بدون نیاز به سخت افزارهای گران قیمت نمی‏توانند مشکل محدود کردن حجم و پهنای باند مصرفی کاربران را حل کنند.NetBill LANSuite راه حل نهائی ...

NetBill LANSuite با استفاده از روش‏های متنوع HotSpot (بدون نیاز به هرگونه تنظیمIP و یا Proxy و نظائر آن)، PPPoE (روشی شبیه به سرویس‏ های ADSL ) وPPTP (روش موسوم به VPN) و با بهره گیری از روش‏های پیشرفته کنترل و مدیریت پهنای باند بر اساس اولویت بندی کاربران، گروه ‏ها و نیز سرویس‏ های مورد نیاز آنان، ترافیک شبکه را به روشی هوشمند و منحصر بفرد مدیریت کرده و به کاربران خدماتی با کیفیت مطلوب ارائه می‏کند. استفاده از NetBill LANSuite برای کاربران و مدیران شبکه ‏ها بسیار آسان بوده و نیازی به دانش فنی بالا ندارد.

مشاوره رایگان نیاز دارید ؟

کارشناسان ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستند . با ما تماس بگیرید : ۰۷۳۱۰-۰۲۱

رمز تمایز سامانه اکانتینگ قاصدک چیست ؟

فراتر از قابلیت‎هایی که یک سامانه مدیریت امنیت شبکه و کنترل کاربران و اکانتینگ برای یک سازمان ایجاد می‎کند، در NetBill LANSuite قاصدک ، امکانات و ویژگی‎های خاص و منحصر بفردی وجود دارد که آنرا از دیگر سیستم های اکانتینگ  موجود در بازار، متمایز کرده است. در ادامه به تعدادی از این قابلیت‎ها و امکانات اشاره شده است:

  • نصب با استفاده از CD، در مدت کمتر از ۲۰ دقیقه و با کمترین دانش فنی
  • دارای Firewall قدرتمند جهت باز و بسته کردن پورت‏ ها، آدرس‏ ها و سرویس‏ ها
  • پاکسازی دوره ‏ای LOG ها

  • بروزرسانی رایگان و خودکار از اینترنت بدون نیاز به مدیر سامانه
  • گراف‏ های متنوع از وضعیت کاربران، پهنای باند مصرفی آن‏ها و کل سیستم
  • دسته بندی کاربران در گروه‏ ها بر حسب ساعت، حجم، سرعت و میزان پهنای باند
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قاصدک سامانه می باشد .