سخن مدیرعامل

قاصدک سامانه با سر لوحه قرار دادن راهنمائی‏ ها و نظرات مشتریان خود توانسته ‏است با افتخار بعنوان یکی از شرکت‏ های موثر در عرصه تلکام، امنیت و فناوری اطلاعات در ایران ایفای نقش کند. اصلی‏ ترین آرمان و آرزوی ما در قاصدک سامانه، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین سطح کیفیت مطابق با استاندارد‏‏های روز جهانی است. مدیران و پرسنل قاصدک سامانه خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و به ارائه بهترین و با کیفیت‏ ترین خدمات موظف می‏دانند. تنوع خدمات و محصولات ما در زمینه‏ های گوناگون تلکام، امنیت و فنآوری اطلاعات، بگونه ای نیازهای اقشار مختلف جامعه از مصرف کنندگان نهائی تا شرکت‏ ها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش داده‏ است که مشتریان می توانند براحتی نسبت به تامین نیازهای خود در این حوزه ها به قاصدک سامانه تکیه کنند. افتخار می‏‏کنیم که توانسته‏ ایم ظرف مدت کوتاهی با بکارگیری ده ‏ها تن از زبده ‏ترین جوانان متخصص ایرانی، سهم کوچکی در تولید اشتغال و جلوگیری از خروج این سرمایه‏ های ملی از کشور داشته‏ ایم بنحوی که در طول سال‏های متمادی بعنوان یکی از کار‏آفرینان موفق کشور شناخته شویم.

از سوی دیگر، رضایت میلیون ها مصرف کننده مستقیم و غیر مستقیم خدمات و محصولات قاصدک سامانه گواهی بر کیفیت محصولات و خدمات و تخصص پرسنل شرکت است. برگزیده شدن در ده ها جشنواره ملی از جمله جشنواره ملی فاوا از مهمترین افتخارات ماست.

قاصدک سامانه با شعار NATIVE & INNOVATIVE تولید محصولات بومی با ایده های خلاقانه را اصلی ترین خط مشی خود قرار داده و در طول سالیان متمادی با تولید محصولات خلاقانه و بومی، نقشی بی بدیل در بازار امنیت، تلکام و فناوری اطلاعات کشور ایفاء نموده است.

کلام آخر اینکه اعتماد و رضایت‏مندی مشتریان از نحوه خدمت‏ رسانی، کیفیت خدمات و محصولات و ایده های خلاقانه به همراه برخورد عزت مدارانه پرسنل و مدیران قاصدک سامانه با آنان، بزرگترین سرمایه ماست.

محمدکاظم قنبری

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره