برگردان سرویس ADSL مخابرات استان البرز بر روی NetBill

همزمان با ولادت علی ابن موسی الرضا، مخابرات استان البرز به نرم افزار NetBill مجهز شد. پس از مصوبه شرکت مخابرات مبنی بر فروش خدمات ADSL به مشترکین خانگی مخابرات استانها یک به یک به راه اندازی این خدمات مبادرت نمودند.

یکی از مهمترین نیازهای آنان در راه اندازی این خدمات، نرم افزارهای موسوم به AAA هستند. از آنجائیکه این خدمات قرار است بصورت گسترده در سطح کشور ارائه شود، استفاده از نرم افزاری که بتواند در اندازه ملی در کشور بکار گرفته شود بعنوان یکی از مهمترین دغدغه های مدیران شرکت های مخابرات استانی در آمده بود. نرم افزار NetBill بعنوان نرم افزار پیشرفته و بومی AAA هم اکنون بعنوان گزینه برتر در راه اندازی این خدمات در مخابرات استان ها شناخته شده است. پیشتر این نرم افزار در استان های گیلان، سمنان، آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه و سرویس دهندگان خصوصی چون پارس آنلاین، آسیاتک، شهراد، امیدان و آزادنت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته بود. NetBill در کنار دیگر محصول قاصدک سامانه بنام iNetCache میتواند بعنوان LogServer ای قوی و کارآ، نیازهای مخابرات استان ها را در این زمینه براحتی برآورده سازد.

بکارگیری NetBill با محصول SAMFONY CRM، سامانه ی یکپارچه و ایده آل برای ارائه خدمات بصورت غیرحضوری محسوب میشود. شرکت قاصدک سامانه با عقد تفاهم نامه با شرکت تکفام، نماینده شرکت هواوی در ایران، توانسته است در خصوص تامین نرم افزار AAA ویژه سخت افزارهای HUAWEI خدمات شایانی عرضه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *