enterprise
CRM
NB-LAN
netbill-AAA

نرم افزار NetBill

نرم افزار NetBill یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای AAA و LAN Accounting دنیاست. این نرم افزار بصورت صد در صد تولیدی، بومی و منطبق بر استانداردهای روز دنیا در این حوزه در شرکت قاصدک سامانه توسعه یافته است. هم اکنون بیش از نیمی از کاربران سرویس دهندگان اینترنت و تمامی تماسهای تلفن بین الملل کشور با استفاده از این نرم افزار مدیریت میشوند .بیشتر

پستخانه

استفاده از MailServerهای خارجی علاوه بر مشکلات پشتیبانی، مشکلات عدیده ای در حوزه امنیت اطلاعات بوجود آورده است. پستخانه MailServer ایرانی  است که برپایه فنآوری OpenSource در شرکت قاصدک سامانه تولید شده و زیرساخت تبادل الکترونیک شبکه دولت جمهوری اسلامی و سازمانهای بیشمار دولتی و خصوصی بر آن بنا نهاده شده است بیشتر

سامانه CGN IP Plus

با رشد روز افزون تعداد کاربران اینترنت، مشکل حاد کمبود IPهای V4 در تمامی سرویس دهندگان اینترنت پرسرعت بروز نموده است. خرید IPv4 اگرچه مشکل را حل میکند اما هزینه های هنگفتی به سرویس دهندگان تحمیل میکند. راه حل CGN IP Plus تنها راه حل بومی کشور در حوزه CGNAT  است که با رفع نیاز فوق، صرفه جوئی هنگفتی را حاصل میکند. بیشتر

سامانه دژ UTM

سامانه های Unified Threat Managment بصورت یک دروازه امن در شبکه قرار می‏گیرد تا تهدیدات و حملات اینترنتی سازمان ها را پایش و دفع نماید.  دژ یک UTM پیشرفته است که با استفاده از آخرین فناوریهای روز تشخیص حمله و دفاع سایبری، در سازمان و موسسات خصوصی و دولتی بیشماری بکار گمارده شده است. بیشتر

سمفونی BSS

سمفونی راه‏ حلی جامع برای مدیریت منابع، گردش کار و رسیدگی به امور کسب و کار و سرویس دهندگان مخابراتی است.ارتباط هدفمند و سیستماتیک سامانه های Business Support System  و  OSS و AAA در اینگونه شرکتها، رشد کیفی و کمی خدمات و رضایتمندی مشتری را در پی دارد. بیشتر

قاصدک سامانه یکی از پیشگامان عرصه فناوری اطلاعات در ایران

در سال ۱۳۷۸ جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعنی شریف، مهندسین کارآزموده، باتجربه و جوان شرکت را پایه گذاری کردند و از ابتدای تاسیس بعنوان یکی از پیشگامان عرصه ‏ی فناوری اطلاعات IT در ایران مطرح بوده‏ و با بهره‏ گیری از متخصصین مجرب توانسته ‏است طی سالهای گذشته ‏ارائه کننده‏ ی ایده ‏هایی نوین و بدیع در صنعت IT کشور باشد. قاصدک یکی از اعضای فعال سازمان نظام صنفی رایانه‏ های کشور و انجمن انفورماتیک بوده و دارای تائیدیه شورای عالی انفورماتیک کشور و نیز مجوز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنایع و معادن می‏باشد که هم‏ اکنون بعنوان یکی از خوشنام ترین پیمانکاران سازمان‏ های مشهور دولتی و خصوصی شناخته می‏شود. شرکت قاصدک سامانه با هدف گام برداشتن در مرزهای فناوری اطلاعات تاسیس شده ‏است و از آخرین ابزارها و فناوری ‏ها، در جهت اجرای پروژه‏ هـای IT استفاده می‏کند.

قاصدک با سخاوت تمام راز کشف شده در طول بیش از یکدهه فعالیت خود را فریاد میکند! رازماندگاری قاصدک، ارائه خدمات و محصولات بی نظیر است و بس!

پرسنل و مدیران قاصدک سامانه در خلاقیت و نوآوری همواره زبانزد مشتریان بوده اند. محصولات و خدمات قاصدک بعنوان راهکارهایی بومی در سازمان ها و موسسات بسیاری بکارگرفته میشوند.

رمز محبوبیت قاصدک در یک جمله، احترام به مشتری و تلاش همه جانبه در رفع نیازهای اوست. قاصدک با احترام تمام، نیازهای مشتریان را دریافته و برای آنها راه حلی منطقی ارائه میکند.

مشتریان ما چه می گویند !

 • نظر به پاسخگویی مناسب کارشناسان آن شرکت  و عملکرد مناسب نرم افزار NetBill بدین وسیله این شرکت رضایت خود را اعلام می دارد.
  شرکت مخابرات استان تهران
 • احترامأ از پشتیبانی ، خدمات و نگهداری  سرویس های پستخانه و نت بیل و همچنین برخورد و تعامل کارکنان آن مجموعه کمال تشکر را داریم .

  تولید و توسعه انرژی اتمی ایران

  www.nppd.co.ir

 • احترامأ بدین وسیله از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان که با ارائه محصولات با کیفیت در راه اعتلای صنعت نرم افزاری کشور گام برمی دارید تشکر و قدردانی می گردد.

  داده گستر عصر نوین

  www.novinnet.ir

 • رضایتمندی خود را از نرم افزارهای NetBill و iNetCache و خدمات پشتیبانی اعلام داشته و برای مجموعه قاصدک آرزوی توفیق روز افزون داریم .

  گروه مپنا
  www.mapnaturbine.com

 • شرکت پارس انلاین رضایت خود را از شرکت قاصدک جهت ارائه نرم افزار Netbill اعلام می دارد . همچنین نحوه برخورد پرسنل و پشتیبانی آن شرکت محترم مناسب ارزیابی می گردد.

  پارس آنلاین
  www.parsonline.com

 • بدین وسیله مراتب سپاس خود را از عملکرد مجموعه منسجم ، پاسخگو و متعهد شما در جهت ارائه نرم افزاری در خور تحسین NetBill و رضایتمندی از پشتیبانی بی نقص و تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی اعلام می دارم .

  آسیاتک

  www.asiatech.ir

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قاصدک سامانه می باشد .